Adaylar için

Mobil uygulamamız ve internet sitemiz aracılığıyla iş arayan adaylara; profil oluşturma, iş fırsatlarını keşfetme, iş başvurusu yapma ve işverenler tarafından keşfedilme imkânı sunarak, hayallerindeki işe ulaşmalarını sağlıyoruz. Yapay zeka destekli uygunluk algoritmamız sayesinde, ilan ve aday eşleştirme çalışmaları yaparak en uygun ilanları adayların karşısına çıkarıyoruz.
Mesleklerin iş tanımı, adaylarda aranan yetkinlikler, alınması gereken eğitimler, meslekler özelinde sektör ve maaş aralığı verilerini yayınlayarak pek çok mesleğe dair kapsamlı bilgi sunuyoruz.
Her gün on binlerce adayın yüz binlerce başvurusuna aracılık ettiğimiz Kariyer.net’te, farklı birçok alanda adaylarımızın yanındayız.

İş arama & Bulma

Saniyeler içinde üye olarak, adaylarımız iş aramanın ilk adımı olarak platformumuzda kolayca özgeçmiş oluşturuyor ve yüz binlerce ilan arasından kendine uygun olan ilanları filtrelemesini sağlıyoruz. Ayrıca, özgeçmiş ayarlarını şirketlerin keşfetmesine olanak sağlayacak şekilde düzenleyen adayları 10 binlerce farklı Kariyer.net işvereni tarafından daha kolay fark edilme fırsatı sunuyoruz.

Kariyer Rehberi

İş ve kariyer hayatına dair yayınladığımız içeriklerimizle; öğrencilere, çalışanlara ve iş arayan adaylara zorlu kariyer yolculuğunda rehberlik ediyoruz.

Kariyer Planlaması

Üniversiteye Hazırlık: Adayların, üniversite/bölüm tercihinden meslek seçimine kadar birçok konuda merak ettiği soruların cevabını bulması ve kariyer rotalarını en baştan doğru planlamaları için çalışıyoruz. Ayrıca sınav puanını en iyi şekilde değerlendirebilmesi için de bölüm taban puanlarına yer veriyoruz.
İlk İşim ve Profesyonel Hayat: Profesyonel hayata başlamadan önce öğrenilmesi gereken tüm bilgileri adaylarımızla paylaşıyoruz.