warning
İlan yayından kaldırılmıştır

Bursa Sur Yapı Avm Mağaza Müdürü

FAST SPOR MALZEMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bursa Sur Yapı Avm Mağaza Müdürü

FAST SPOR MALZEMELERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Bursa(Nilüfer)

İş Yerinde

İş Yerinde

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Departman

Satış

Satış

Başvuru Sayısı

314 başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Orta düzey yönetici

Başvuru Sayısı

314 başvuru

Departman

Satış

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

Fast Spor’ un ana franchise operasyonunu yürüttüğü dünyanın en büyük spor markalarından  PUMA’ nın, Bursa Sur Yapı Avm mağazasında görevlendirilmek üzere  Mağaza Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

İş Tanımı ve Genel Nitelikler:

 • Müdürlüğünü yaptığı mağazanın kısa ve uzun vadeli stratejik ve etkin planlamalarıyla, gider/masraf dengesi kontrolüyle, doğru / etkin satış ve hizmet odaklı bir yaklaşımla satış, ana performans göstergeleri ve karlılık hedeflerini sürekli olarak yakalamasını veya aşmasını sağlamaktan doğrudan sorumlu olmak,
 • İlgili markanın global marka değerleri ve hizmet standartlarına göre, mağaza içerisinde, sürekli olarak yönetmeliklerle uyumlu, yüksek standartlarda müşteri servisi sağlanmasından doğrudan sorumlu olmak,
 • Performans ve sonuç odaklı satış danışmanı ve müdür yardımcılarının istihdam sürecinin merkez ofis ile yönetilmesinden, yönergelerle uyumlu bir şekilde eğitiminden, kişisel gelişiminden ve çalışan yedekleme planlamasından sorumlu olmak,
 • Mağaza içerisinde yer alan her farklı rol için somut, okunabilir ve doğru performans değerlemeleri hazırlamak ve yönetmek,
 • Belirlenecek aralıklarla her farklı rol için iş verimliliği konuşmaları, mentörlük, koçluk, performans belirleme, takdir ve gerekli olduğu durumlarda performans iyileştirme planları vasıtasıyla, mağazada yer alan her farklı rolü, şirket beklentilerini karşılamaktan / aşmaktan sorumlu tutmak.
 • Toplam mesai süresinin minimum %85’ini satış alanında müşteriler ile ilgilenerek, satış gerçekleştirerek ve çalışanlara koçluk / mentörlük yaparak geçirmek.
 • Global standartlarımızın doğası gereği bütün müşterilere en yüksek seviyede hizmet sağlarken, verilen hedefler doğrultusunda karlı bir mağaza yaratmak amacıyla, kişi başı maliyet hesaplamasının farkında olarak satış odaklı bir planlamadan sorumlu olmak
 • Hem Fast Spor hem de temsil edilen global marka tarafından uygun görülen tüm eğitim programlarının başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak.
 • Mağaza içerisindeki ticari aktiviteleri arttırmak ve satışta daha etkin olabilmek amacıyla ilgili müşteri profillerini, satın alma trendlerini ve rekabet bilgilerini analiz etmek ve raporlamak.
 • Bağlı bulunduğu üst yönetici ile sürekli iletişim halinde olmak ve söz konusu kişiye geri bildirimde bulunmak, talep ettiği raporları sunmak.
 • Kayıp/Zarar önleme eğitimlerini ve bununla ilgili önleyici faaliyet programlarını uygulamak, yönetmek ve izlemek.
 • Mağazaya giriş ve çıkış yapan ürünlere yönelik bütün işlemlerin prosedüre uygun bir şekilde gerçekleştirilmesinden ve ilgili yönetim sistemlerine işlenmesinden doğrudan sorumlu olmak. Gelen ve giden ürünlere yönelik işlemlerin gerçekleştirilmesinden ve sisteme işlenmesinden doğrudan sorumlu olmak.
 • Mağaza için verilen bütün envanter ve stok hedeflerini yakalamak veya aşmak; Belirli periyotlarda yapılacak olan fiziksel envanter sayımlarını izlemek ve yönetmek.
 • Ürünlerle ilgili ortaya çıkabilecek bütün fırsatları yönetmek ve bağlı bulunduğu yöneticiyi söz konusu fırsatlar ile ilgili olarak bilgilendirmek, gerekli durumda raporlamak.
 • Belirlenen periyotlarda, gerekli konular için raporlamalar ve analizler hazırlayıp bağlı bulunduğu yöneticiye sunmak.
 • Belirlenecek bütçeler çerçevesinde ve ilgili politika, yönerge ve prosedürlere uygun olarak mümkün olan pazarlama amaçlı aktivitelerin yapılması, etkinliklerin düzenlenmesini ve yönetilmesini sağlamak.
 • Temsilciliği yapılan ikonik markanın pazarlama ve VM (Görselleştirme) sorumluları ile ile güçlü bir etkileşim içinde olmak
 • Gerekli görülen durumlarda yeni mağaza açılışlarına ve/veya kapanışlarına katılmak (seyahat gerektirebilir).
 • İlgili pozisyon için tanımlanan toplantıların yanı sıra bağlı olduğu yöneticinin gerekli gördüğü eğitim ve pozisyon ile ilgili tüm saha dışı aktivite ve toplantılara katılmak (seyahat gerektirebilir).
 • Aktif satış, ürün değişim ve kasadaki ürün iadelerinin doğru bir şekilde işlenmesinden, Kasa / POS sisteminin prosedürlere uygun ve doğru şekilde uygulanmasından, satın alma ve masraf tutanak, makbuz ve formlarının eksiksiz ve düzgün bir biçimde teslim edilmesinden, tanımlanan belirli indirimlerin doğru şekilde uygulanmasından, ayrıca izin verilen personel satışlarının ilgili politika ve prosedürlere göre yapılmasından sorumlu olmak.
 • Mağaza için planlanan ve belirli periyotlarda değişkenlik gösteren tüm görsel düzenlemelerin uygulanması ve korunmasını sağlamak, aynı zamanda mağazanın görsel sunumunu koruyup ilgili markanın standartlarının daima sağlandığından veya aşıldığından emin olmak. Bu noktada ilgili marka tarafından yapılabilecek her türlü habersiz ziyarete hazır olmak.
 • Bağlı yöneticinin talep önerebileceği farklı projelerde çalışmak.
 • Mağazanın fiziksel durumunu, ilgili kılavuz ilkeler doğrultusunda korumak, temiz tutmak ve bakım ihtiyaçlarını zamanında bildirmek.
 • Sağlanacak yerel ve global tüm Politikalara ve prosedürlere, operasyonel ana yetkinliklere ve temel sorumluluklara uymak.
 • Tüm mağaza çalışanları ve müşterileri için ilgili iş güvenlik yönetmeliklerine ve prosedürlerine uygun emniyetli çalışma ortamı sağlayacak tüm gereklilikleri yerine getirmek.
 • Hafta sonları, akşamları, resmi tatiller de dahil olmak üzere, esnek çalışma saatleri içerisinde çalışmak (fazla mesai gerektirebilecektir)

 

Aday Kriterleri

En az 5 yıl tecrübeli
Lise(Mezun), Üniversite(Mezun)

Mağaza Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mağaza Müdürü Mağaza Müdürü Maaşları Mağaza Müdürü Nasıl Olunur? Mağaza Müdürü Nedir? Mağaza Müdürü İş İlanları
Hakkımızda

Fast Spor Malzemeleri LTD. ŞTİ. birçok farklı yerli ve uluslararası kuruluşlarda üst düzey yöneticilik yapmış üç girişimci tarafından kurulmuştur. Fas

Şirket Sayfasına Git
Yan Haklar

Yemek Kartı (Setcard, Ticket, Multinet, Sodexo vb.), Prim.

Mağaza Müdürü pozisyonu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ya da diğer iş fırsatlarını incelemek için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsiniz.

Mağaza Müdürü Mağaza Müdürü Maaşları Mağaza Müdürü Nasıl Olunur? Mağaza Müdürü Nedir? Mağaza Müdürü İş İlanları