Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 17
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Pazarlama Stajyeri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Pazarlama StajyeriKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzerePazarlama Stajyeri arıyor. Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun,Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli ve sonuç odaklı, Meraklı, araştırmacı ve yeni teknolojilere karşı ilgili, Haftada en az 3 tam gün staja devam edebilecek ve uzun dönemli staj yapmaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul(Asya) Kariyer.net
İnsan Kaynakları StajyeriKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, İnsan Kaynakları Departmanı'nda görevlendirilmek üzereİnsan Kaynakları Stajyeri arıyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun, Sorumluluk sahibi ve sonuç odaklı, İletişimi kuvvetli,takım çalışmasına yatkın, Haftada en az 3 tam gün staja devam edebilecek ve insan kaynaklarında kariyer yapma hedefi olan,
Stajyer        İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Temsilcisi / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacakKurumsal Tele-Satış Temsilcisi arıyor. Lise, MYO veya Üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Ses tonuna ve diksiyonuna güvenen, Satış alanında kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Veri Güncelleme Uzman Yardımcısı / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Veri Güncelleme Uzman Yardımcısı / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacak Veri Güncelleme Uzman Yardımcısı arıyor. MYO ve/veya Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, Microsoft Office programlarını iyi kullanabilmek (Özellikle Excell) Araştırmacı ve sorumluluk sahibi olmak, Analitik yönü kuvvetli, Problem çözme yeteneğine sahip olmak.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Saha Satış Sorumlusu / Konya Konya Kariyer.net
Saha Satış Sorumlusu / KonyaKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Konya Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Takım Lideri / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Takım Lideri / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacak Tele-Satış Takım Lideri arıyor.MYO veya Lisans mezunu, Çağrı merkezi satış ekiplerinde Takım Lideri olarak minimum 2 yıl görev almış,Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen, Tercihen küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik satış deneyimi olan, Tercihen outsource hizmet veren şirketlerde telesatış operasyonu yönetmiş,  İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Data Scientist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Junior Data ScientistKariyer.net
Current enrollment in a university working towards a Master’s or Ph.D. degree in Engineering, Computer Science, Machine Learning, Math, Statistics or related field.Familiar with theory and practice of information retrieval, relevance, machine learning, and data miningAlgorithm development experience Skill at data visualization and presentation is a plus. Programming skills sufficient to extract, transform, and clean large data setsProgramming skills in the use of one or more analytic software tools or languages (R, Python, MATLAB).Educational  background in Machine learning with domain knowledge and experience in the following areas: data-driven statistical modeling, graphical models, feature extraction and analysis, supervised learning, in particular discriminative methodsORIn document clustering, topic analysis, text classification, named entity recognition, sentiment analysis, and part-of-speech tagging methods for unstructured and semi-structured text data.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Google Adwords Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Google Adwords UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere  Google Adwords Uzmanı arıyor. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 3 sene Dijital Pazarlama deneyimine sahip SEM, SMM, alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi, Adwords hesaplarını tek başına kullanıp yönetebilecek ve tercihen Google Adwords sertifikasına sahip,Google Analytics kullanımında tecrübe ve tercihen Google Analytics sertifikasına sahip,Google AdWords reklam ağları konusunda detaylı bilgi sahibi, Günlük, Haftalık ve Aylık optimizasyon çalışmaları yapabilecek, Google Analytics ve Google Data Studio ‘yu etkin olarak kullanabilen, anlamlandırabilen,Müşteri Odaklı ve analitik düşünebilen, Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Proaktif yaklaşım sahibi ve yaratıcı, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Çok iyi derecede raporlama ve sunum yapabilecek nitelikte, Erkekler için askerlik görevini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Grup Müdürü İstanbul(Asya) Kariyer.net
Satış Grup MüdürüKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Türkiye Satış Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Birim Müdür’üne direkt bağlı çalışacakSatış Grup Müdürü arıyor. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Liderlik vasıfları gelişmiş, kurumsal satış alanında en az 5 yıl yöneticilik yapmış,Ekiplerinin kurulmasında deneyim kazanmış, Müşteri ve satış odaklı yönetim anlayışını benimsemiş, Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Raporlama ve sunum becerileri gelişmiş, Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Tercihen İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek TemsilcisiBakiciburada.com
En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kıdemli Dijital Pazarlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kıdemli Dijital Pazarlama UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama Uzmanı arıyor. Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Mühendislik bölümlerinden mezun, En az 5 sene Dijital Pazarlama deneyimine sahip E-MAIL MARKETING, SEM, SMM, SEO alanlarında bilgi ve tecrübe sahibi, Adwords hesaplarını tek başına kullanıp yönetebilecek ve tercihen Google Adwords sertifikasına sahip,Google Analytics kullanımında tecrübe ve tercihen Google Analytics sertifikasına sahip,Müşteri Odaklı ve analitik düşünebilen, Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Proaktif yaklaşım sahibi ve yaratıcı, Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip, Çok iyi derecede raporlama ve sunum yapabilecek nitelikte, İyi derecede İngilizce bilen, Erkekler için askerlik görevini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Monitoring Uzmanı / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Monitoring Uzmanı / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, tele satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacak Monitoring Uzmanı arıyor.Üniversite mezunu (MYO veya Lisans), Benzer pozisyonlarda en az 2 yıl görev almış, Çağrı merkezi monitoring tecrübesi olan, MS Office programlarına hakim (Excel bilgisi iyi derecede olan), Analitik düşünme yeteneğine sahip, Planlama ve organize etme yeteneği gelişmiş, Öğrenmeye ve gelişime açık, Zamanı etkin yönetebilen
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Destek Sorumlusu / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Satış Destek Sorumlusu / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacakSatış Destek Sorumlusu arıyor.Üniversite mezunu (MYO veya Lisans), Benzer pozisyonlarda en az 3 yıl görev almış, Ms Office (Word, excel) programlarını etkin şekilde kullanabilen, Güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü, diksiyonu düzgün, Planlama, organizasyon ve koordinasyon becerilerine sahip, Problem çözme becerisi gelişmiş, sonuç odaklı.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / Diyarbakır Diyarbakır Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / DiyarbakırKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Diyarbakır Lokasyonu'nda görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / Ankara Ankara Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / AnkaraKariyer.net
Kariyer.net, 184 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş, 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Ankara Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış, Object oriented programlama mantığına hakim, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan, MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan, Tercihen Angular.JS veya React.JS bilgisine sahip Öneri sistemleri, sınıflandırma ve kümeleme konularında meraklı Yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Deneyimi YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 26 milyonu aşan özgeçmiş ve 84 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı’ndagörevlendirmek üzere Müşteri Deneyimi Yöneticisi arıyor.Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,  Müşteri deneyimi tarafında 5 yıl tecrübeli,  MS Office programlarına hakim, özellikle Macro düzeyde Excel bilgisi olan,  İletişimi kuvvetli, analitik, iş takibi yüksek, araştırmacı ve öğrenmeye açık, Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı