Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 21
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.  C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış, Object oriented programlama mantığına hakim, MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan, Tercihen TFS, WCF, Entity Framework (veya LLBLGen) bilgisi olan, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan, Yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Kariyer.net
Veritabanı YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,  Veritabanı Yöneticisi arıyor.  Tercihen üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği Bölümleri'nden mezun, •          Veritabanı Yöneticiliği üzerine en az 5 yıl tecrübeli, •          MS SQL Server ve AlwaysOn mimarisi hakkında deneyimli, •          TSQL diline hakim, •          Mirroring, veri replikasyonu gibi konularda bilgi sahibi, •          İngilizce bilen, •          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, •          Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, •          Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobile Developer(iOS) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Mobile Developer(iOS)Kariyer.net
Bachelor Degree on Computer Engineering or other related fields, Minimum 3 years of development experience in iOS applications,  Strong knowledge on objective-c and swift Development experience in iOS / Xcode platform, Develop iOS projects for iPhone and iPad, Understanding of Web Services; with their use in mobile implementations, Knowledge of professional software engineering practices & best practices for the Agile/Scrum software development life cycle, including coding standards, code reviews, source control management, build processes, testing, and operations, Experience with building complex mobile applications that have been successfully delivered to customers, Strong desire to learn and explore new technologies, Advanced troubleshooting and problem solving skills, A good knowledge of consistent user experience, No military obligation for male candidates Android development knowledge is a plus 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Fiyatlandırma ve Kampanya Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Fiyatlandırma ve Kampanya UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere Fiyatlandırma ve Kampanya Uzmanı arıyor.  Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi, Matematik, Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun, Tercihen firmaların Pazarlama, Kampanya veya Fiyatlandırma bölümlerinde en az 4 sene çalışmış, Analitik düşünen, sonuç odaklı, zaman yönetimi ve raporlama becerileri kuvvetli, Ticari bakış açısı, fiyatlandırma bilgisi ve becerisine sahip, Müşteri odaklı – son kullanıcı kullanım davranışını anlayarak yeni fikirler oluşturabilen Ekip çalışmasına ve işbirliğine yatkın, İleri derecede MS Office uygulamaları ve sunum becerilerine sahip İletişim becerileri gelişmiş, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / Adana Adana Kariyer.net
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / AdanaKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alaca Adana Ofisi'nde görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumluları arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kurumsal Müşteri YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 58 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Ümraniye Merkez Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / Gaziantep Gaziantep Kariyer.net
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / GaziantepKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alaca Gaziantep Ofisi'nde görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumluları arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Hizmetleri UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,  Müşteri Hizmetleri Uzmanı arıyor. Üniversitelerin Ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun, Müşteri hizmetleri konusunda en az 1 yıl deneyimli, Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek, İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti güçlü, Hızlı çözümler üretebilen, MS Office (Word, Excel) programlarını etkin şekilde kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Software Support Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Junior Software Support EngineerKariyer.net
We are looking for junior software support engineers, who will be responsible for handling inqueries and problems reported by our customer support service. Support inqueries will include tickets related to Kariyer.net job-board and web-based ATS.You will get a chance to work with an incredible team of smart, supportive, and fun people. There will be tons of room for career growth in terms of software development and support life-cycle. You do not need prior work experience. You will be trained on the job, and have peer support throughout your orientation period.In order to fulfil your responsabilities, you will need: Fundamental understanding of ASP.Net web forms, ASP.Net MVC, C#, Familiarity with client-side web technologies such as JavaScript, JQuery, XML, JSon, CSS, HTML Fundamental knowledge of Relational Database technologies like MS SQL A bachelor's university degree No previous work experience
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kurumsal Saha Satış SorumlusuKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Merkez Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumluları arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Test Specialist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Software Test SpecialistKariyer.net
Review user stories Prepare test scenarios according to user stories and risks Write test cases Prepare test data Execute test cases Perform DB checks during test execution Perform error tracking and reporting Report test results to the stakeholders Report test progress and escalate the problems faced as required Give support to the Product Owner for User Acceptance Tests Prepare regression test set and keep them up to date Execute checklist tests Give support during live deployment 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Geliştirme Stajyeri İstanbul(Asya) Kariyer.net
İş Geliştirme StajyeriKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Strateji ve İş Geliştirme Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Stajyer arıyor.·         Üniversitelerin Mühendislik veya İşletme bölümlerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun,·         Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip,·         Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli ve sonuç odaklı,·         Tercihen pazarlama staj tecrübesi bulunan,·         E-ticaret sektörüne ve dijital dünyaya ilgi duyan,·         Meraklı, araştırmacı ve yeni teknolojilere karşı ilgili,·         Google analtyics, adwords, trends ve photoshop uygulamalarını kullanabilen,·         Haftada en az 3 tam gün staja devam edebilecek ve uzun dönemli staj yapmaya istekli. 
Stajyer        İlan Detayı
Test Stajyeri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Test StajyeriKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Bilgi Teknolojileri Departmanı’nda görevlendirmek üzere Test Stajyeri arıyor. Üniversite öğrencisi ya da yeni mezun, Minimum 4 tam gün çalışabilecek, Farklı yazılım test araçları ve test otomasyonu konusunda araştırmacı, İyi derecede İngilizce bilen, Yeni teknolojileri araştırmaya ve öğrenmeye meraklı, Hızlı öğrenip farklılıklara kolay adapte olabilecek, Analitik düşünen ve işini iyi takip eden, İletişim becerisi yüksek, sorgulayıcı ve farklı bakış açılarına sahip, Ekip ruhunu bizimle beraber paylaşacak. 
Stajyer        İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tele-Satış TemsilcisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Kurumsal Tele-Satış Temsilcisi arıyor. Lise veya üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Satış alanında kariyer hedefi olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Tahsilat Sorumlusu İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tahsilat SorumlusuKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki  22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Tahsilat Sorumlusu arıyor. ·         Üniversite mezunu,·         İlgili alanda en az 3 yıl tecrübeli,·         İyi derecede MS Office (Word, Excel) ve Logo programlarını kullanabilen,·         Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan,·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi,·         İkna kabiliyeti yüksek.   
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Ürün YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Ürün Yöneticisi arıyor.   Üniversite mezun –  Tercihen Mühendislik fakültelerinden mezun, Ürün Yönetimi konusunda en az 3-5 yıl deneyimli, MS Office programlarını etkin kullanabilen, Araştırmacı, sonuç odaklı ve analitik düşünebilen, Teknolojiye meraklı, pozitif ve enerjisi yüksek, Ekip çalışmasına yatkın, iletişim gücü yüksek ve iş takibi yapabilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanıcı Deneyimi Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kullanıcı Deneyimi UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyşe sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Kullanıcı Deneyimi Uzmanı arıyor.   Mühendislik, Endüstri Ürünleri Tasarımı veya İktisadi İdari Bilimler fakültesinden mezun, Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık, Sürekli iyileştirme ve süreç geliştirme alanında deneyim sahibi, Analiz ve planlama kabiliyeti olan, hızlı ve analitik düşünebilen, Wireframe (mockup, prototip vb.)  oluştumak için ilgili programları kullanabilen (Balsamiq, UxPin, Axure vb.), Web analiz araçları konusunda bilgi ve kullanım deneyimi sahibi, Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, Tercihen HTML, CSS ve JavaScript konusunda temel düzeyde bilgi sahibi olan, Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede İngilizce bilen.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Özel Müşteriler YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak genel müdürlüğünde  görevlendirilmek üzere Özel Müşteriler Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobile Developer(Android) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Mobile Developer(Android)Kariyer.net
Bachelor’s Degree on Computer Engineering or other related fields, Minimum 3 year of development experience in mobile applications, Proven experience in Java SDK / Android Studio, Knowledge of professional software engineering practices & best practices for the Agile/Scrum software development life cycle, including coding standards, code reviews, source control management, build processes, testing, and operations, Understanding of Web Services; with their use in mobile implementations, Live Android application on Android Market is preferred, Strong desire to learn and explore new technologies, Advanced troubleshooting and problem solving skills, Knowledge of consistent user experience, Great team player, iOS development knowledge is a plus, No military obligation for male candidates or postponed for at least two years.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Senior Software EngineerKariyer.net
We are looking for .NET super heroes who can save the day against all odds, build a great future with awesome code, and lead the team to a software utopia. University degree in Software Engineering or equivalent. Experience on developing and maintaining B2C and/or B2B Internet sites Good command of English, Strong interpersonal communication skills, Willing to work as a team member, Strong problem solving and analytical skills Constantly following new trends and technologies and passion for learning new things,Technical Qualifications Solid knowledge and  skills on Object Oriented Programming concepts Very good knowledge and deep experience on ASP.Net MVC and web forms with C# Knowledge on client-side web concepts including Javascript, JQuery, XML, Json, Development experience on any Relational Database technologies like MS SQL Familiar with Service Oriented Architecture, RESTful services, and SOAP based services, Knowledge of SDLC, software quality and test processes, Preferably experienced on one or more automated test tools ( MTM, Selenium etc..) Familiar with NoSQL databases ( Elasticsearch, MongoDb etc) and Distributed Cache Systems like Memcached or Redis etc. Experience with large scale web applications is a plus, Knowledge of implementing unit tests, Familiar with one or more Source Control tools like TFS, GIT etc.. Basic knowledge of Scrum  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi / Yeni Mezun İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tele-Satış Temsilcisi / Yeni MezunKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Kurumsal Tele-Satış Temsilcileri arıyor.  Lise veya üniversite mezunu isen, Deneyim yılın önemli değil, iletişim yeteneğine  ve ikna becerilerine güveniyorsan,  Diksiyonun  düzgünse, Satış alanında kariyer hedefin varsa ve çağrı merkezinde çalışmaya istekliysen,Belki de aradığımız kişi sensin...  
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı