Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 23
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Segment Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Segment YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Segment Yöneticisi arıyor.·         Üniversitelerin Mühendislik, İşletme, İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültelerinden birinden mezun,·         Dijital Pazarlama alanında bilgi ve tecrübe sahibi, trendleri takip eden·         Müşteri Odaklı ve analitik düşünebilen,·         Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,·         Çok iyi derecede sözlü ve yazılı iletişim becerisine sahip,·         Çok iyi derecede raporlama ve sunum yapabilecek nitelikte,·         İyi derecede İngilizce bilen·         Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tahsilat Sorumlusu İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tahsilat SorumlusuKariyer.net
·         Üniversite mezunu,·         İlgili alanda en az 3 yıl tecrübeli,·         İyi derecede MS Office (Word, Excel) ve Logo programlarını kullanabilen,·         Sistemli ve düzenli çalışma yeteneği olan,·         İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi,·         İkna kabiliyeti yüksek.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Senior Software Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Senior Software EngineerKariyer.net
We are looking for .NET super heroes who can save the day against all odds, build a great future with awesome code, and lead the team to a software utopia.University degree in Software Engineering or equivalent. Experience on developing and maintaining B2C and/or B2B Internet sites Good command of English, Strong interpersonal communication skills, Willing to work as a team member, Strong problem solving and analytical skills Constantly following new trends and technologies and passion for learning new things,Technical QualificationsSolid knowledge and  skills on Object Oriented Programming concepts Very good knowledge and deep experience on ASP.Net MVC and web forms with C# Knowledge on client-side web concepts including Javascript, JQuery, XML, Json,Development experience on any Relational Database technologies like MS SQL Familiar with Service Oriented Architecture, RESTful services, and SOAP based services,Knowledge of SDLC, software quality and test processes, Preferably experienced on one or more automated test tools ( MTM, Selenium etc..)Familiar with NoSQL databases ( Elasticsearch, MongoDb etc) and Distributed Cache Systems like Memcached or Redis etc.Experience with large scale web applications is a plus, Knowledge of implementing unit tests, Familiar with one or more Source Control tools like TFS, GIT etc.. Basic knowledge of Scrum
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Pazarlama Stajyeri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Pazarlama StajyeriKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Pazarlama Stajyeri arıyor. Üniversitelerin Mühendislik veya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinde son sınıf öğrencisi ya da yeni mezun,Analitik düşünme ve problem çözme yeteneğine sahip, Sorumluluk sahibi, iletişimi kuvvetli ve sonuç odaklı, Meraklı, araştırmacı ve yeni teknolojilere karşı ilgili, Haftada en az 3 tam gün staja devam edebilecek ve uzun dönemli staj yapmaya istekli.
Stajyer        İlan Detayı
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Çözüm Merkezi Uzmanı(Engelli)Kariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in Engelli kadrosunda değerlendirilmek üzere takım arkadaşları arıyor.En az lise mezunu, MS office (Word, excel vb.) programlarını yoğun olarak kullanabilen, Diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, Türkiye İş Kurumu'na kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,Engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, İletişimi kuvvetli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek TemsilcisiBakiciburada.com
En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Satış Analiz ve Raporlama UzmanıKariyer.net
GENEL NİTELİKLERKurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,Türkiye Satış Departmanı’nda görevlendirmek üzereSatış Raporlama Uzmanı arıyor.·         Üniversite mezunu,·         Satış analiz ve raporlama tarafında en az 3 yıl tecrübeli,·         MS Office programlarına hakim, iletişimi kuvvetli, analitik, sonuç odaklı, araştırmacı ve öğrenmeye açık,·         Analiz yapma, istatistiksel veri oluşturma, planlama, takip ve raporlama yapma yetkinliklerine sahip,·         Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Katma Değerli Ürünler Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Katma Değerli Ürünler UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzereKatma Değerli Servisler Uzmanı arıyor. ·         Üniversitelerin Lisans veya Yüksek Lisans mezunu·         E-ticaret/FMCG/Telekom/Finans sektörlerinden birinde Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama konularında  minimum 5 yıl deneyimli·         Ürün yaşam döngüsü, P&L yönetimi konularında tecrübesi olan·         SEO, Google Analytics, Webmaster Tools v.b. dijital pazarlama araçlarına hakim·         Website yönetimi konusunda deneyimli·         E-mail pazarlama konusunda tecrübeli·         MS Office programlarına hakim·         Analitik düşünebilen ve araştırmacı·         Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan·         İyi düzeyde İngilizce bilen·         Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
İş Zekası Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
İş Zekası UzmanıKariyer.net
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (Bilgisayar Mühendisliği, Matematik Mühendisliği vb.)İş zekası ve ETL araçları konusunda aktif projelerde görev almış. İş zekası alanında en az 4 yıl tecrübeli. Microsoft SQL Server Reporting Services, Server Analysis Services konularında tecrübeli.Veri ambarı modelleme ve geliştirme konularında deneyimli. BI/Raporlama araçları konusnda tecrübeli (tercihen PowerBI, Datazen). Büyük ölçekli veritabanı sistemlerinde tecrübeli. T-SQL konusunda tecrübeli.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Özel Müşteriler YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak genel müdürlüğünde  görevlendirilmek üzere Özel Müşteriler Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kurumsal Müşteri YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Ümraniye Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri TemsilcisiBakiciburada.com
Uzun soluklu çalışmak isteyen, En az 2 yıl satış deneyimli, Satış kabiliyetine güvenen, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü,     Tercihen çocuk sahibi olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Veritabanı Yöneticisi İstanbul(Avr.), ... Kariyer.net
Veritabanı YöneticisiKariyer.net
•          Tercihen üniversitelerin Bilgisayar veya Elektronik Mühendisliği Bölümleri'nden mezun,•          Veritabanı Yöneticiliği üzerine en az 5 yıl tecrübeli,•          MS SQL Server ve AlwaysOn mimarisi hakkında deneyimli,•          TSQL diline hakim,•          Mirroring, veri replikasyonu gibi konularda bilgi sahibi,•          İngilizce bilen,•          Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,•          Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık,•          Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak•          Tercihen PostgreSQL konusunda bilgi sahibi.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Geliştirme Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Satış Geliştirme YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı’ndagörevlendirmek üzereSatış Geliştirme Yöneticisi arıyor.Tercihen üniversitelerin mühendislik bölümlerinden mezun, Satış ve satış süreçleri tarafında 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, özellikle Macro düzeyde Excel bilgisi olan, İletişimi kuvvetli, analitik, iş takibi yüksek, araştırmacı ve öğrenmeye açık,Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Software Test Automation Engineer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Software Test Automation EngineerKariyer.net
We are looking for a great Test Automation Engineer to join our team.  BS or MS degree in Computer/Software/Electronics/Mathematics/Mechatronics Engineering or related fieldsAdvance Level English is required Minimum 3+ years of experience in same position and willing to continue in technical software testing fieldFor male candidates, military obligation should be completed or postponed at least 2 yearsCore Technical Skills:Hands-on Web and Mobile test automation experience is required Independently design, develop, execute, and maintain automated test suites Research new technologies, software, tools and methodologies to continuously improve software deliveryCollaborate effectively with manual testers to translate test cases into automationExperienced in Selenium Webdriver Good knowledge in JAVA Programming Language (C# is nice to have) Test frameworks experience (TestNG required, JUnit and NUnit are nice to have)Build tools experience (Maven) Experience with version control systems (Git/TFS) SQL knowledge REST API automation experience (RestAssured) Mobile automation experience (Appium/Espresso/XCUnit etc.) Continuous integration experience (Jenkins) Familiarity with code quality metrics tools (SonarQube) Test Automation Reporting Framework Knowledge (ExtentReports, Allure, ReportPortal etc.)Visual Test Automation is nice to have BDD with Cucumber is nice to have Scripting knowledge is nice to have JIRA knowledge is nice to have TestRail knowledge is nice to have        Soft Skills:Excellent communications skills Team player, proactive, and quick learner Good analytical thinking and problem solving-skills Strive for Self-improvement Passion for new technologies in technical testing (automation, performance, security)Ability to work in a dynamic working environment
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Hizmetleri Takım Lideri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Hizmetleri Takım LideriKariyer.net
Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Minimum 2 yıl çağrı merkezi sektöründe takım liderliği tecrübesi olan, Organizasyon ve planlama becerisi yüksek, MS Office programlarına hakim, Pratik ve hızlı; yoğun tempolu iş ortamında çalışabilecek, İletişim becerisi yüksek, problem çözme konusunda yetkin, Planlama ve raporlama becerilerine sahip, Ekibin hedefine ulaşabilmesi için gerekli koçluk ve yönlendirmeleri yapabilecek,Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Takım Lideri / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Takım Lideri / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacak Tele-Satış Takım Lideri arıyor.MYO veya Lisans mezunu, Çağrı merkezi satış ekiplerinde Takım Lideri olarak minimum 2 yıl görev almış,Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen, Tercihen küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik satış deneyimi olan, Tercihen outsource hizmet veren şirketlerde telesatış operasyonu yönetmiş,  İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Data Scientist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Junior Data ScientistKariyer.net
Current enrollment in a university working towards a Master’s or Ph.D. degree in Engineering, Computer Science, Machine Learning, Math, Statistics or related field.Familiar with theory and practice of information retrieval, relevance, machine learning, and data miningAlgorithm development experience Skill at data visualization and presentation is a plus. Programming skills sufficient to extract, transform, and clean large data setsProgramming skills in the use of one or more analytic software tools or languages (R, Python, MATLAB).Educational  background in Machine learning with domain knowledge and experience in the following areas: data-driven statistical modeling, graphical models, feature extraction and analysis, supervised learning, in particular discriminative methodsORIn document clustering, topic analysis, text classification, named entity recognition, sentiment analysis, and part-of-speech tagging methods for unstructured and semi-structured text data.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Data Scientist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Data ScientistKariyer.net
Bachelor’s Degree in a “STEM” major (Science, Technology, Engineering, Mathematics)Demonstrated skill in the use of one or more analytic software tools or languages (R, Python, MATLAB).3+ years hands-on experience writing code, data engineering, data cleansing utilities to derive value out of data to put predictive analytics using AI or Machine learning algorithms.Knowledge on one or more machine learning concepts such as Supervised Learning, Unsupervised learning, Classification or ClusteringExperience on cloud based machine learning platforms such as Amazon ML, Microsoft Azure ML is favorable.Experience with recommendation systems based on collabrative filtering is preferred.Demonstrated skill in the use of applied analytics, descriptive statistics, and predictive analytics on industrial data setsSelf-starter and demonstrated ability to work across multiple projects simultaneously.Extensive SQL programming skills. Experience in NoSQL databases Ability to relate to and solve business problems through machine learning, data mining and statistical algorithms.Excellent critical thinking skills, combined with the ability to present your beliefs clearly and compellingly in both verbal and written form.Energy and willingness to formulate, test, and discard or revise many hypotheses to help Kariyer.net to improve its products.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi / Sakarya Sakarya Kariyer.net
Tele-Satış Temsilcisi / SakaryaKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Sakarya ofisinde görev alacak Kurumsal Tele-Satış Temsilcisi arıyor. Lise, MYO veya Üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Ses tonuna ve diksiyonuna güvenen, Satış alanında kariyer hedefi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış,Object oriented programlama mantığına hakim, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan,MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan,Tercihen Angular.JS veya React.JS bilgisine sahipÖneri sistemleri, sınıflandırma ve kümeleme konularında meraklıYeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen,Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak,Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı / UX Designer İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı / UX DesignerKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı / UX Designer arıyor.  •Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mühendislik veya ilgili bölümlerden mezun,•Dijital dünyaya inanan, araştırmacı, dinamik, yeniliklere ve gelişime açık,•Veri ve kullanıcı odaklı olan,•Sürekli iyileştirme ve süreç geliştirme alanında deneyim sahibi,•Analiz ve planlama kabiliyeti olan, hızlı ve analitik düşünebilen,•Wireframe (mockup, prototip vb.)  oluştumak için ilgili programları kullanabilen (Balsamiq, UxPin, Axure vb.),•Web analiz araçları konusunda bilgi ve deneyim sahibi,•Tercihen HTML, CSS ve JavaScript konusunda bilgi sahibi,•Müşteri odaklı ve ekip çalışmasına yatkın,•İyi derecede İngilizce bilen,•UX alanında örnek gösterebileceği çalışmaları olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Tasarım Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tasarım UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere Tasarım Uzmanı  arıyor.• Üniversitelerin Güzel Sanatlar, Görsel İletişim Tasarımı veya Grafik bölümlerinden mezun,• En az 3 yıl deneyimi olan, tercihen pazarlama departmanında bu deneyimi edinmiş,• Photoshop, llustrator, başta olmak üzere Adobe programlarına hâkim, bunun yanında PowerPoint kullanabilen,• Yaratıcı, yeniliklere açık, proaktif olarak fikir ve öneri geliştirebilen,• Takım çalışmasına yatkın, detaylara önem veren ve sorumluluk sahibi,• Tasarım trendlerini yakından takip eden,• Portfolyosu güncel ve güçlü ve yaptığı projeleri referans gösterebilecek,• Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı