Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 18
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Katma Değerli Servisler Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Katma Değerli Servisler UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Katma Değerli Servisler Uzmanı arıyor. Lisans veya Yüksek Lisans mezunu, E-ticaret/Telekom/Banka/ Internet/ Bilişim sektörlerinden birinde çalışmış, Kurumsal ürünlerin geliştirilmesi ve ürün yönetiminin yapılması konularında minimum 3 yıl deneyimli, Analitik düşünebilen ve araştırmacı, İyi düzeyde İngilizce bilgisi olan, Erkekler için askerlik görevini yapmış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Satış Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı’nda görevlendirmek üzere Satış Geliştirme Uzmanı arıyor. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Tercihen Mühendislik bölümlerinden mezun, Satış ve satış süreçleri tarafında 5 yıl tecrübeli, MS Office programlarına hakim, özellikle Macro düzeyde Excel bilgisi olan, İletişimi kuvvetli, analitik, iş takibi yüksek, araştırmacı ve öğrenmeye açık, Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Müşteri Deneyimi Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Deneyimi UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı’nda görevlendirmek üzere Müşteri Deneyimi Uzmanı arıyor. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,  Müşteri deneyimi tarafında 5 yıl tecrübeli,  MS Office programlarına hakim, özellikle Macro düzeyde Excel bilgisi olan,  İletişimi kuvvetli, analitik, iş takibi yüksek, araştırmacı ve öğrenmeye açık,  Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Ürün Yönetimi Takım Lideri İstanbul(Asya) Kariyer.net
Ürün Yönetimi Takım LideriKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Strateji ve İş Geliştirme Departmanı’nda görevlendirmek üzere Ürün Yönetimi Takım Lideri arıyor.· Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun,· Yüksek trafiğe sahip internet tabanlı şirketlerde en az 3 yıl İş Geliştirme /Ürün Geliştirme tecrübesine sahip,·  Analitik, takipçi, sorun çözme ve raporlama becerisi olan,·  Ekip yönetme geçmişi olan, ·  İletişim ve sunum becerisi yüksek, ·  E-Ticaret,  ödeme kanalları, pazarlama otomasyonu (Marketing Automation) süreçleri hakkında bilgi sahibi, ·  İnsan kaynakları teknolojileri (HRTech) alanında yaşanan gelişmeleri takip edebilecek,·  Askerlik görevini tamamlamış ya da ilişiği bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Veri Analiz Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Veri Analiz Uzman YardımcısıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Strateji ve İş Geliştirme Departmanı’nda görevlendirilmek üzere Veri Analiz Uzman Yardımcısı arıyor.  1 yıl alanında iş tecrübesi olan, Üniversitelerin tercihen İstatistik ve Matematik bölümlerinden mezun, Özellikle görsel hazırlama, veri yorumlama, görsel analizleri konusunda tecrübeli, İleri düzey Excel bilgisi olan, Orta ve üzeri seviyede SQL bilgisi olan, Dikkatli, detaycı ve analitik düşünebilen, Tercihen okul ya da staj döneminde matematiksel analiz çalışmaları yapmış. Farklı kanallardan gelecek talepleri önceliklendirme becerisine sahip, Yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip, Analitik düşünebilen, sayısal analiz yeteneği gelişmiş, Çapraz takım yapılı ve hedef odaklı çalışma ortamına uyum sağlayabilecek.  
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Kullanıcı Deneyimi Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kullanıcı Deneyimi UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyşe sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzere Kullanıcı Deneyimi Uzmanı arıyor.  Mühendislik, Endüstri Ürünleri Tasarımı veya İktisadi İdari Bilimler fakültesinden mezun, Sürekli iyileştirme ve süreç geliştirme alanında deneyim sahibi, İyi derecede İngilizce bilen, Analiz yapabilme deneyimine sahip, Müşteri odaklılığı yüksek, İleri düzeyde kontrol ve izleme becerisi olan, Ekip çalışmasına yatkın, Wireframe oluştumak için ilgili programları kullanabilen (Balsamiq, UxPin, Axure vb.), Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabilen, İnternet sektöründeki iş modellerine meraklı.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
İK Yazılımları Destek Uzman Yardımcısı İstanbul(Asya) Kariyer.net
İK Yazılımları Destek Uzman YardımcısıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Strateji ve İş Geliştirme Departmanı’nda görevlendirilmek üzere İK Yazılımları Destek Uzman Yardımcısı arıyor.  Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Min. 2 yıl tecrübesi olan, Analitik düşünebilen, hızlı karar verebilen ve yenilikçi, Oracle HCM, Oracle Taleo, Sap HCM, Link HR, Bilin vb. gibi HRMS sistemleri hakkında bilgi sahibi, Performans yönetimi, izin yönetimi, sicil kartlarının oluşturulması vb. süreçlere  hakim, Tercihen İK süreç yönetimi konusuna hakim ve öneriler ile müşterileri yönlendirebilecek, İK sektöründeki uygulamalarla ilgili gündemi takip ederek kendisini ve ekibini İK sektörüyle ilgili teknolojik gelişmelerden haberdar edebilecek, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kurumsal Müşteri YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 58 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Ümraniye Merkez Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre! 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Mobile Developer(iOS) İstanbul(Asya) Kariyer.net
Mobile Developer(iOS)Kariyer.net
Bachelor Degree on Computer Engineering or other related fields, Minimum 3 years of development experience in iOS applications,  Strong knowledge on objective-c and swift Development experience in iOS / Xcode platform, Develop iOS projects for iPhone and iPad, Understanding of Web Services; with their use in mobile implementations, Knowledge of professional software engineering practices & best practices for the Agile/Scrum software development life cycle, including coding standards, code reviews, source control management, build processes, testing, and operations, Experience with building complex mobile applications that have been successfully delivered to customers, Strong desire to learn and explore new technologies, Advanced troubleshooting and problem solving skills, A good knowledge of consistent user experience, No military obligation for male candidates Android development knowledge is a plus 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Dijital Reklam Satış Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Dijital Reklam Satış YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanında görevlendirilmek üzere  Dijital Reklam Satış Yöneticisi  arıyor.  Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Dijital pazarlama, reklam trendlerine hakim ve yenilikleri yakından takip eden, İnternet sektöründe reklam saha satış konusunda en az 5 yıl tecrübesi olan, Müşteri ve ajans portföyüne sahip,  Ekip çalışmasına yatkın, hedef ve sonuç odaklı çalışan, MS Office programlarını etkin kullanabilen (Excel, Power Point ileri düzeyde), Raporlama ve sunum kabiliyeti yüksek, Planlama ve organizasyon becerisi gelişmiş, Diksiyonu düzgün ve dış görünümüne özen gösteren, Aktif araç kullanabilen. Askerlik görevini tamamlamış yada ilişiği bulunmayan. 
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor.  C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış, Object oriented programlama mantığına hakim, MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan, Tercihen TFS, WCF, Entity Framework (veya LLBLGen) bilgisi olan, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan, Yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / Gaziantep Gaziantep Kariyer.net
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / GaziantepKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alaca Gaziantep Ofisi'nde görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumluları arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Scrum Master İstanbul(Asya) Kariyer.net
Scrum MasterKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Scrum Master arıyor.  Yazılım geliştirme projelerinde minimum 5 yıl tecrübeli, Scrum odaklı gerçekleştirilen projelerde minimum 2 yıl tecrübeli, Sözlü iletişim becerisi ve ikna kabiliyeti yüksek, Yalın üretim, kanban, kaizen gibi yüksek performans ve kalite odaklı çalışma sistemleri konusunda bilgili, Eşli programlama, Sürekli Entegrasyon, Sürekli Teslimat, TDD konularında tecrübeli, Tercihen daha önce Scrum Master rolünü üstlenmiş, Tecihen PSM, CSM veya PMI-ACP sertifikalarından birisine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 5 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Dış Kaynak Takım Lideri - Konya Konya Kariyer.net
Tele-Satış Dış Kaynak Takım Lideri - KonyaKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Tele-Satış Dış Kaynak Takım Lideri arıyor.      Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Çağrı merkezi satış ekiplerinde Takım Lideri olarak minimum 2 yıl görev almış, Tercihen dış kaynak ekip yönetme deneyimine sahip, Problem çözme yeteneğine sahip, yeni fikirler ve çözümler geliştirebilen, İş takibi ve sonuçlandırılması konusunda başarılı ve sorumluluk sahibi, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, Konya'da ikamet eden ya da edebilecek durumda olan.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu/Ankara Ankara Kariyer.net
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu/AnkaraKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 58 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Ankara ofisinde görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre! 
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi (Dönemsel )/ANKARA Ankara Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi (Dönemsel )/ANKARAKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 58 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Kariyer.net Ankara Ofisi' nde görev alacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Özel Müşteriler Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Özel Müşteriler YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak genel müdürlüğünde  görevlendirilmek üzere Özel Müşteriler Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 4 yıl tecrübe İlan Detayı
Tele-Satış Temsilcisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Tele-Satış TemsilcisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, satış alanında kendisini geliştirmek isteyen Kurumsal Tele-Satış Temsilcisi arıyor. Lise veya üniversite mezunu, İletişim ve ikna becerileri gelişmiş, Diksiyonu düzgün, Satış alanında kariyer hedefi olan, Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli.
Sürekli / Tam zamanlı        İlan Detayı