Kariyer.net 

Şirket BilgileriŞirket Kuruluş Yılı: 1999


Kariyer.net Hakkında
 
Kariyer.net Türkiye'nin öncü ve en büyük İnsan Kaynakları şirketidir
 
Kariyer.net, Türkiye'nin en büyük aday veri tabanına sahip öncü İnsan Kaynakları sitesidir. Online işe alım pazarının lideri olan Kariyer.net, Türk iş dünyasının bilinirliği en yüksek markalarından biri olma özelliğiyle de öne çıkıyor.
Kurulduğu 1999 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük istihdam platformu olan Kariyer.net, iş arama ve işe alım süreçlerinde yeni nesil teknolojilerle iş arayanlarla işverenleri internet ortamında bir araya getiriyor. Kariyer.net üyesi 58 binin üzerinde firma, ihtiyaç duyduğu işgücünü, Kariyer.net’in 20 milyon özgeçmiş bulunan aday veri tabanı aracılığıyla arıyor.

Kariyer.net 1 milyon 50 bin üzerinde kişinin istihdam edilmesini sağlamıştır

Bağımsız internet ölçümlerine göre Türkiye’nin en çok ziyaret edilen İK sitesi olan Kariyer.net, en çok ziyaret edilen tüm siteler içinde de ilk 70’te yer alıyor.
Kariyer.net’te her ay 15 bine yakın yeni iş ilanı yayınlanırken, 5 milyona yakın iş başvurusu gerçekleşiyor. Bugüne kadar 1 milyon 50 bini aşkın kişinin Kariyer.net üzerinden iş bulduğu biliniyor. Kariyer.net ismi, çağdaş İnsan Kaynakları uygulamaları, profesyonellik ve fırsat eşitliğiyle özdeşleşiyor.

Kariyer.net bir iLab Holding şirketidir

İLab Holding A.Ş, Nisan 2000 tarihinde internet teknolojileriyle artı değer yaratan şirketlere yatırım yapmak üzere kurulan ve interneti çalışmalarının odağına alan bir yatırım holding şirketidir. Türkiye'nin e-dönüşüm sürecine büyük katkı sağlayan İLab Holding'in Kariyer.net dışındaki diğer şirketleri arasında Sigortam.net, ChemOrbis, SteelOrbis, Gittigidiyor, Neredekal.com, Dijimecmua.com, Hangisi.net, Cimri.com, Unnado.com, Firaret.com, Hangikredi.com, Hangimevduat.com bulunmaktadır.

Kariyer.net sürekli gelişen ve yenilenen bir sistemdir

Kariyer.net, sadece iş ilanı yayınlamak için bir platform değil, iş arayanların başvurularını en hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirmesini, işverenlerin de en doğru adaya en kısa sürede ulaşmasını sağlayan eksiksiz bir sistem sunuyor.
 
Yaptığı büyük teknolojik altyapı yatırımları ve geliştirme faaliyetleriyle Kariyer.net, sistemini her geçen gün daha da güçlendiriyor.

Kariyer.net ürün ve hizmetlerini sürekli çeşitlendirir

Kariyer.net’in en önemli özelliği, teknolojideki her yeniliği hiç zaman kaybetmeden İK’nın kullanımına sunuyor olmasıdır. Adayla işvereni en hızlı ve en verimli şekilde bir araya getirebilmek için Kariyer.net her geçen gün uygulamalarına yenilerini ekliyor. Hem adayların hem de işverenlerin ihtiyaçlarını çok iyi takip edip hem de bu ihtiyaçlara ürün ve hizmetlerle hızla yanıt veren Kariyer.net yıllardır sektördeki liderliğini koruyor.
 
Kariyer.net ürün ailesinin en son üyesi KariyerPro, Kariyer.net'in tüm İnsan Kaynakları deneyimini Web tabanlı bütüncül bir İK yazılımında birleştirip iş dünyasına sunarak süreç verimliliğini en üst noktaya taşırken, mobil uygulamalar sayesinde bugün Kariyer.net’teki iş başvurularının yüzde 15’i mobil cihazlardan geliyor.

Kariyer.net İK sektörünün iletişim köprüsüdür

Kariyer.net, kişisel ve kurumsal gelişime de destek vermeyi sürdürüyor. Her ay yüzlerce profesyonelin eğitim aldığı 10. Kat seminerleri, on binlere ulaştırılan Kariyer dergi ve sosyal medyada adaylara sunulan kariyer desteği ile Kariyer.net, ülkemizdeki iş dünyasının ikliminde önemli bir rol oynuyor.

Kariyer.net 13 bölge ofisiyle tüm Türkiye'ye hizmet verir.

Yaygın bir hizmet ağına sahip olan Kariyer.net, İstanbul Merkez ve Yeşilköy satış ofislerinin yanı sıra Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, İzmir ve Samsun’da bulunan toplam 13 ofisi ve 360 uzman çalışanı ile hizmet veriyor.
 
 

  

Faaliyet gösterdiği sektörler: İnternet

Firma web sitesi: www.kariyer.net


Çalışma Şekli

Haftaiçi Çalışma Şekli: 09.00 - 18.00


Sosyal ve Yan Haklar
Servis
Özel Sağlık Sigortası

Diğer: Sodexo


Çalışan Profili

Beyaz Yaka Çalışan Sayısı: 250-349

Mavi Yaka Çalışan Sayısı: 0-24


Kariyer.net İş İlanları


Açık pozisyon sayısı: 12
Pozisyon Şehir/Ülke Firma Adı
Müşteri Hizmetleri Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Müşteri Hizmetleri UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veritabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,  Müşteri Hizmetleri Uzmanı arıyor.Üniversitelerin Ön lisans veya lisans bölümlerinden mezun,Müşteri hizmetleri konusunda en az 1 yıl deneyimli,Telefonda iletişim ve sorun çözme becerisi yüksek, İnsan ilişkileri güçlü ve diksiyonu düzgün, Takım çalışmasına yatkın, İletişimi kuvvetli ve ikna kabiliyeti güçlü, Hızlı çözümler üretebilen, MS Office (Word, Excel) programlarını etkin şekilde kullanabilen,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Satış Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Satış Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 65 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net,Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı’ndagörevlendirmek üzereSatış Geliştirme Uzmanı arıyor.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği ya da İşletme Mühendisliği bölümlerinden mezun,Satış/Satış Geliştirme/Analiz/Raporlama gibi ekipler içerisinde minimum 2-3 yıl tecrübesi olanMüşteri odaklı ve analitik düşünebilen, iletişimi kuvvetli, Zamanı etkin kullanan, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, İyi derecede sözlü ve yazılı iletişim ile raporlama ve sunum becerisine sahip,MS Office Programlarını çok iyi kullanabilen (Excel kullanımı kritik önemli) İngilizce bilen Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / Bursa Bursa Kariyer.net
Kurumsal Müşteri Yöneticisi / BursaKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Bursa Ofisi'nde görev yapacakKurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / Konya Konya Kariyer.net
Kurumsal Saha Satış Sorumlusu / KonyaKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş, 60 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alaca Konya Ofisi'nde görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumlusu arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Katma Değerli Ürünler Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Katma Değerli Ürünler UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzereKatma Değerli Servisler Uzmanı arıyor. ·         Üniversitelerin Lisans veya Yüksek Lisans mezunu·         E-ticaret/FMCG/Telekom/Finans sektörlerinden birinde Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama konularında  minimum 5 yıl deneyimli·         Ürün yaşam döngüsü, P&L yönetimi konularında tecrübesi olan·         SEO, Google Analytics, Webmaster Tools v.b. dijital pazarlama araçlarına hakim·         Website yönetimi konusunda deneyimli·         E-mail pazarlama konusunda tecrübeli·         MS Office programlarına hakim·         Analitik düşünebilen ve araştırmacı·         Ürün Yönetimi ve Dijital Pazarlama alanında çalışmaktan ve araştırma yapmaktan keyif alan·         İyi düzeyde İngilizce bilen·         Erkekler için askerlik görevini yapmış
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek Temsilcisi İstanbul(Asya) Bakiciburada.com
Çocukları Çok Seven Müşteri Destek TemsilcisiBakiciburada.com
En az 2 yıl çağrı merkezi deneyimli, Hırslı ve çalışkan,   Disiplinli ve sorumluluk sahibi,     İnternet kullanımı çok iyi,    20-29 yaş arasında,   Neşeli ve güleryüzlü
Dönemsel / Proje bazlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
E-Ticaret Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
E-Ticaret YöneticisiKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net, Müşteri Yönetimi ve Pazarlama Departmanı'nda görevlendirilmek üzereE-Ticaret Yöneticisi arıyor.Üniversitelerin Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İşletme, Ekonomi v.b. bölümlerinden mezun,E-ticaret alanında en az 7 yıl deneyime sahip Dijital pazarlama, e-mail pazarlama ve online satış konularına ve dinamiklerine ileri düzeyde hakimE-ticaret alt yapısı, internet sitesi yönetimi, web platformları, ödeme sistemleri konularında tecrübeli ve bu alanlardaki yeni teknolojilere hakimSEM & PPC, SEO, Google Analytics başlıklarına ileri düzeyde hakim ve ajans yönetiminde deneyimliOnline satış geliştirmede kullanılan teknolojilere, ürünlere hakim, E-ticaret satış hedeflerine ulaşmak için kampanya stratejileri geliştirmede deneyimliE-ticaret kanalı için yıllık satış hedef tahminleri ve ürün fiyatlandırması yapmış,Analitik, proaktif ve sonuç odaklı, stratejik düşünme ve problem çözme yetkinliklerine sahipTercihen B2B deneyimine sahip,
Sürekli / Tam zamanlı         En az 7 yıl tecrübe İlan Detayı
Kurumsal Müşteri Yöneticisi İstanbul(Asya) Kariyer.net
Kurumsal Müşteri YöneticisiKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alarak Kariyer.net'in Ümraniye Ofisi'nde görev yapacak Kurumsal Müşteri Yöneticisi arıyor.Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı
Junior Software Test Specialist İstanbul(Asya) Kariyer.net
Junior Software Test SpecialistKariyer.net
BS or MS degree in Computer/Electronics/Mathematics Engineering or related fieldsGood command of written and spoken English 1-3 years of experience in similar positions and willing to continue in software test field Experienced in software testing life cycle preferably in an Agile (Scrum) environmentHands-on Web and Mobile testing experience Familiarity with Web and mobile user experience Familiarity with issue tracking systems (preferably JIRA) and test management tools (preferably TestRail)Basic level SQL knowledge Good analytical thinking and problem solving-skills Strong reporting skills Excellent verbal and written communications skills Team player, proactive, and quick learner Ability to work in a dynamic working environment  For male candidates, military obligation should be completed or postponed at least 2 yearsISTQB certification is a plus Selenium, Appium, Jmeter (Automation and Load/Performance testing) experience is a plus
Sürekli / Tam zamanlı         En az 1 yıl tecrübe İlan Detayı
Koltuğumu Stajyere Bırakıyorum İstanbul(Asya) Kariyer.net
Koltuğumu Stajyere BırakıyorumKariyer.net
Stajyerler yönetici koltuklarına göz koyuyor!Her zaman yönetici koltuğunu merak ediyor ve “Yöneticiler neler yapıyor?” diye düşünüyorsan sana bir teklifimiz var!Kariyer.net yöneticileri olarak koltuklarımızı stajyerlere bırakıyoruz!  Eğer bu koltuk “Benim hakkım”, “hep bunu düşledim!” diyorsan, hele bir de istekli ve de meraklıysan, hemen Kariyer.net mobil uygulamasına gir, seni en iyi anlatan, en yaratıcı SelVi’yi çek ve ilana başvur!Ayrıca, unutmadan ailen, arkadaşların, kısacası tüm sevdiklerin bu koltuğun senin hakkın olduğunu düşünüyorsa, sana yardımcı olabilirler! SelVi'ni aşağıda linki bulunan sayfadan beğenip, sana en büyük torpili yapabilirler.Alttaki link üzerinden SelVi'nin nasıl bir ortamda oylandığını görmeni ve sağ üstte bulunan katılım koşullarını okuyarak bu ilana başvurmanı bekliyoruz. Haydi, hemen aksiyona geç! Unutma yönetici stajyer olmak bir ayrıcalık :)Genel Nitelikler- Üniversite öğrencisi veya yeni mezun- MS Office programlarını kullanabilen- İstekli, yetenekli, yaratıcı ve meraklı- Takım çalışmasına yatkın, planlı ve zamanı etkin kullanabilen
Dönemsel / Proje bazlı        İlan Detayı
Yeşilköy - Kurumsal Saha Satış Sorumlusu İstanbul(Avr.) Kariyer.net
Yeşilköy - Kurumsal Saha Satış SorumlusuKariyer.net
Kariyer.net, 186 kişilik büyük bir satış ekibiyle hizmet veriyor. Veri tabanındaki 20 milyonu aşan özgeçmiş, 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net’in satış ekibi; satış yapmaktan keyif alan, hırslı, öğrenmeyi seven, karşılaştığı engelleri zorlayıp hedeflere ve sonuca ulaşmaktan keyif alacak Yeşilköy Ofis'de görev alacak Kurumsal Saha Satış Sorumluları arıyor. Dinamik, mobil, aktif bir satış kariyeri hedefleyenler bu iş tam size göre!
Sürekli / Tam zamanlı         En az 2 yıl tecrübe İlan Detayı
Yazılım Geliştirme Uzmanı İstanbul(Asya) Kariyer.net
Yazılım Geliştirme UzmanıKariyer.net
Kurulduğu 1999 yılından bu yana hızla ve sürekli büyüyen, veri tabanındaki 22 milyonu aşan özgeçmiş ve 75 bin kurumsal müşterisiyle sektöründe lider olan Kariyer.net; AR-GE merkezinde görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı arıyor. C# ile ASP.NET web forms ve ASP.NET MVC projelerinde görev almış, Object oriented programlama mantığına hakim, MS SQL veritabanı tasarımı ve sorgulama konusunda bilgisi olan, Tercihen TFS, WCF, Entity Framework (veya LLBLGen) bilgisi olan, Tercihen jQuery, HTML ve CSS konularında bilgisi olan, Yeni gelişme ve teknolojileri takip edebilecek düzeyde İngilizce bilen, Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, Takım çalışmasına yatkın, iletişime açık, Proje uygulama süreçlerinde aktif katılımcı olarak yer alacak, Bu alanda en az 2 yıl tecrübeye sahip.
Sürekli / Tam zamanlı         En az 3 yıl tecrübe İlan Detayı